PeopleOps podcast
Ahoj, jsem Irča. Vaše průvodkyně ve světe PeopleOps. Víc jak dekádu se pohybuji na technologickém trhu. Svoje roky sbírané know-how o komunikaci a podpoře lidí (nejen v techu), chci sdílet se všemi, kdo nechtějí narážet hlavou do zdi tam, kde už to za ně udělali jiní. Jsem tu pro všechny, kdo chtějí vědět, jak mluvit a pracovat s lidmi v IT, aby to dávalo smysl a přinášelo výsledky.
PeopleOps v kontextu, dlouhodobě, s praktickými zkušenostmi. Aby se žádný skvělý specialista, který začal vést lidi, nebo s nimi začal intenzivněji spolupracovat, neztratil v operativě a pod nánosem všech nových povinností a vjemů! Staňte se angažovanějšími a přitahujte si k sobě do týmu ty správné lidi! I s tím pomůžu v #PeopleOps.
Protože všechno je to o lidech.
#empower #engage #tech
PeopleOps podcast
PEOPLEops #37: Pavel Pumprla a jeho hacky na zpětnou vazbu
Pokud neznáte Pavla Pumprlu, po poslechu tohoto dílu #PeopleOps #podcast si jej budete pamatovat jako experta na mnemotechnické pomůcky o tom, jak si říkat o zpětnou vazbu, jak ji dávat i jak si z ní co nejvíce vzít. To vše jsme stihli probrat.
Podle Pavla je zpětná vazba zbytečný strašák. Možná vypadá složitě a komplexně, ale je vlastně jednoduchá. Možná i proto Pavel používá hodně názorných pomůcek, jak si ze zpětné vazby udělat kámoše.
🔎Doporučuje metodu Colombo, nebo-li doptávání se se zájmem na podrobnosti od toho, kdo vám zpětnou vazbu dávají.
🥓Vymyslel pro vás metodu ŠPEKKK, abyste věděli, jak zvládat přijímání zpětné vazby.
👶A metoda ZA PLÍNOU vám zase pomůže nedávat zpětnou vazbu, která je vlastně úplně zbytečná.
Ptáte se, co znamená tenhle poslední akronym? To si budete muset poslechnout celý rozhovor určený pro předplatitele na Forendors.
Tentokrát bychom možná naše heslo #vsechnojetoolidech mohli směle zaměnit za #zavsimhledejakronym.
Věřím, že vám tento díl zůstane v hlavách ještě dlouho.
Veškerý náš obsah najdete na Forendors.cz. Sledujte a podpořte mě. Děkuji. 💙