PeopleOps podcast

PEOPLEops #17: Co znamená být partnery Czechitas?

March 26, 2024 Jirka & Irča Episode 17
PeopleOps podcast
PEOPLEops #17: Co znamená být partnery Czechitas?
Show Notes

Neziskovou vzdělávací organizaci Czechitas jsme vám už představovali. A to spolu s Ditou Formánkovou. Tentokrát se ale mnohem blíže podíváme na to, jak Czechitas fungují.

76 000 absolventek kurzů a akademií by za devět let fungování Czechitas bez partnerů jen těžko získalo rekvalifikaci do IT. Czechitas by bez partnerů nemohly fungovat, růst a rozšiřovat svůj dopad. Za tuto pomoc umí Czechitas nabídnout svým partnerům řadu benefitů. Ptáte se jakých? Právě proto jsem si pozvala ty nejpovolanější. Pavla Verflová a Anna Mai jsou z týmu, který se v Czechitas stará o partnery. Obě jsou v Czechitas přes osm let, tedy skoro od samého začátku této organizace. A s partnery začaly přicházet do styku už brzo.

 O čem všem mluvíme?

  • Kdo jsou typičtí partneři Czechitas a jaké jsou jejich potřeby?
  • Co jim pak podpora Czechitas (kromě dobrého pocitu) přináší a jaké může mít podoby?
  • Jak se takové partnerstvi vyhodnocuje - dá se dostopovat dopad pomoci od konkrétního partnera, nebo se reportuje agregovaný dopad aktivit organizace?

Neznáte odpovědi? Pak je tohle díl #PeopleOps přesně pro vás. Oči otevře i těm, kdož váhají, zda mají pro nějakou sympatickou neziskovku chtít pracovat.

Přeji příjemný poslech 🎧

Veškerý náš obsah najdete na Forendors.cz. Sledujte nás a podpořte nás.