PeopleOps podcast

PEOPLEops #15: Co si představit pod Tech Community Managerem?

March 12, 2024 Jirka & Irča Episode 15
PeopleOps podcast
PEOPLEops #15: Co si představit pod Tech Community Managerem?
Show Notes

Tech Community Manager. Možná jste to označení slyšeli, ale víte, co si pod ním přesně představit? Chtěli byste tuhle práci dělat? Potřebujete se jako šéf firmy nebo vývoje rozhodnout, jestli vám ve firmě nějak takový člověk pomůže? Jste v téhle roli prvně či chvíli a rádi byste věděli, co vše byste si měli pohlídat a do jakých pastí nespadnout? Pokud jste alespoň jednou odpověděli ano, pak je tenhle díl určený přesně pro vás. 

Role, která se v technologických firmách objevila teprve nedávno. Ale můj host s ní už má bohaté zkušenosti. Tentokráte mi na poslední chvíli za Jirku zaskočila Alžběta Vacková. A pro vás, posluchače PeopleOps, to má spoustu výhod. Betty už v pár firmách na pozici TCM (ano Tech Community Managera) byla, ale má zkušenosti i z recruitingu a people care.

Rozhovor o tech komunitách, jejich vedení a rozdmýchávání. Ale i o tom, jak se v roli TCM uvést, neztratit a uspět. Díl vhodný i pro manažery a šéfy firem. Obzvlášť, pokud váháte, zda potřebujete nabírat na tech community management speciálního člověka, nebo se obejdete bez náboru. A pokud vám povídání nebude stačit, ozvěte se a probereme to společně 🙂

I tentokrát doporučuji poslechnout si rozhovor celý. Pokud chcete slyšet vše, co se do free verze nevešlo, čekáme vás na Forendors. Kromě dvou hodin tohoto povídání tam najdete i  velký kus know-how Jirky Vicherka a Irči Zatloukalové, autorů projektu PeopleOps.I tento díl můžete buď koupit samostatně, nebo v rámci měsíčního předplatného, které je určeno pro všechny, kdo se chtějí naučit mluvit a pracovat s lidmi v IT tak, aby to dávalo smysl a přinášelo výsledky. Protože #vsechnojetoolidech.

Veškerý náš obsah najdete na Forendors.cz. Sledujte nás a podpořte nás.