PeopleOps podcast

PEOPLEops #7: Ackee – Z vývojáře manažerem

December 19, 2023 Jirka & Irča
PeopleOps podcast
PEOPLEops #7: Ackee – Z vývojáře manažerem
Show Notes

Možná patříte k těm vývojářům, kteří se chtějí stát manažery. Jenže často člověk neví kudy se vydat, nebo nač se na začátku soustředit. A pokud mluvím právě o vás, pak je tahle epizoda přesně pro vás. Příběh našeho povídání se začal psát zhruba před 5 lety v Ackee. Honza Mísař a David Bilík tehdy byli relativně čerstvými team leady. Zkrátka po letech vývojařiny začínali vést lidi. A tohle je příběh z jejich cesty. Trochu jsme vzpomínali a ještě víc se bavili o tom, co kluci aktuálně žijí.

 Nutno říct, že na začátku měli fakt velkou chuť být dobrými šéfy svým kolegům. Byl to základ toho, že se jimi i stali. Ale nebyla to úplně jednoduchá cesta. A rozhodně ještě není u konce. Kudy se kluci vydali, co by dneska udělali jinak? Nebo kdy na sebe poprvé v nové roli byli hrdí? A došlo i na to, kam si chodí pro inspiraci a co jim aktuálně pomáhá  a kde se inspirují. Na to všechno přijde v rozhovoru řeč. Přeju příjemný a inspirativní poslech!

Poslechněte si prvních několik minut našeho rozhovoru. Pokud vás zajímá víc, celou epizodu najdete na Forendors. Koupit se dá samostatně nebo v rámci měsíčního předplatného. To nabízí velký kus know-how Jirky Vicherka a Irči Zatloukalové, autorů projektu PeopleOps, který chce pomoci všem, kdo se chtějí naučit mluvit a pracovat s lidmi v IT tak, aby to dávalo smysl a přinášelo výsledky. Protože #vsechnojetoolidech. 

Veškerý náš obsah najdete na Forendors.cz. Sledujte nás a podpořte nás.