PeopleOps podcast

PEOPLEops #5: Lidé: Jak je roztleskat a zapojit do vaší komunikace

November 22, 2023 Jirka & Irča Episode 5
PeopleOps podcast
PEOPLEops #5: Lidé: Jak je roztleskat a zapojit do vaší komunikace
Show Notes

Už jsme si udělali rychlý exkurz do úplných základů toho, jak jako firma můžete zacházet s příležitostmi (eventy) a jak postavit propozici značky. Poslední chybějící dílek do skládačky našeho 3P Frameworku PeopleOps jsou lidé (people). Tento díl je tedy opět hrubým nahlédnutím do toho, kdy a jak potřebujete zapojit své kolegy do vaší tech komunikace. 

V tomto díle se tedy dozvíte, kdy začít zapojovat kolegy do tech komunikace a jak na to. Zopakujete si důležitost připravené propozice. Prověříte si jak je postavená nejen pro kandidáty, ale i vaše současné kolegy. Protože v tomhle díle PeopleOps se zaměříme i na to, proč by se měli vaši tech kolegové do komunikace zapojovat. Nabídneme pohledy, co pomohou pochopit i podpořit jejich motivaci se na komunikaci podílet. Zjistíte jak na to. A to formálně i neformálně. A dotkneme se i nedotknutelného, tedy hranic, co nesmíte překročit. Dojde i na Gartner Hype cycle a jeho uplatnění v práci s lidmi při propagaci vaši technologické propozice skrze vaše kolegy.

Pokud hledáte cestu kudy začít, jak to zařídit, aby s vámi tech profesionálové chtěli spolupracovat a zvýšit jim motivaci se zapojit, tohle je díl, co chcete slyšet. Takový úvod, který nasměruje vaše uvažování i první kroky. Za hodinku a půl získáte spoustu tipů, hintů a nahlédnete do oblastí, kterým se budeme v dalších dílech věnovat ještě podrobněji. 

Poslechněte si prvních několik minut našeho rozhovoru. Pokud vás zajímá víc, celou epizodu najdete na Forendors. Koupit se dá samostatně nebo v rámci měsíčního předplatného. To nabízí velký kus know-how Jirky Vicherka a Irči Zatloukalové, autorů projektu PeopleOps, který chce pomoci všem, kdo se chtějí naučit mluvit a pracovat s lidmi v IT tak, aby to dávalo smysl a přinášelo výsledky. Protože #vsechnojetoolidech. 

Veškerý náš obsah najdete na Forendors.cz. Sledujte nás a podpořte nás.

Veškerý náš obsah najdete na Forendors.cz. Sledujte nás a podpořte nás.